Sziasztok! Ebben a posztban a Playboy Pin Up kollekcióból hoztam egyet, amiről kicsit részletesebben fogok írni.
Üveg: 30mililiteres, nagyon tetszik, hogy nem csak egy egyszerű kupak van rajta, hanem nyuszifüles, illetve a masni rajta, hát valami fantasztikus! ☺
Doboz: a doboza is nagyon megnyerő, hisz van rajta egy pin up girl, és egy nyuszi is aminek a nyakába masni van, akárcsak a parfüm kupakján. Nagyon édes! A doboz alapból kék és négyszögek vannak rajta, a két oldalán pedig függőlegesen nyuszik követik egymást. A doboz hátulján található, hogy miket tartalmaz.
Illat: Nagyon kellemes, édeskés, nyárias, virág illata van, ami nekem nagyon bejön, hisz ki ne szeretné a virágillatot?! ☺ Ezeken a jó tulajdonságokon kívűl +1 csillagot adok neki, mivel eléggé tartós is.
Ár: Legutóbb láttam 2000ft-2500ft ért is.
Összességében ***** csillagot adnék a termékre, mert szerintem szuper kis termék.
Nyárra szerintem kitűnő választás, mivel nem csak finom illatú, hanem megfizethető is.
Bátran ajánlom mindenkinek!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése