2014. május 22., csütörtök

3 tipikus- és nagyon hasznos arcradír

Hali mindenkinek! :)
A mai poszt három nagyon jó és hasznos arcradír elkészítése lesz!
Szódabikarbónával mitesszerek ellen: keverjünk el egy tálacskában 2 evőkanál finom szemű sót, egy evőkanál szódabikarbónával és 2 evőkanál olívaolajjal. Körkörös mozdulatokkal dörzsöljük át az arcunkat vele, hagyjuk pihenni egy keveset rajta, majd öblítsük le langyos vízzel.
Száraz bőrre kávéval: 1 evőkanál mézet, 1 teáskanál olívaolajat, 1, 5 evőkanál kávézaccot keverünk el, majd kenjük fel az arcbőrünkre. Ha marad a masszából a dekoltázsunkra is kenhetünk belőle. Hagyjuk egy kicsit állni, majd mossuk le.
Paradicsomos, cukor arcradír: egy érett paradicsomot nyomkodjuk jól szét, és keverjük össze egy evőkanál cukorral, majd vigyük fel a keveréket az arcukra. A paradicsom antioxidáns, így jó szolgálatot tehet a ráncok ellen.

forrás:twice.hu

A blog új kinézete

Újra itt vagyok! Mint láthatjátok a blog kinézete megváltozott, mivel ideje volt a húsvétit lecserélni:P..
A mostani téma: a szépség/szépségápolás
Igyekeztem minél hangulatosabbra varázsolni az oldal kinézetét, ami szerintem sikerült is :) ...
Remélem hogy nektek is tetszik az új arca a blognak!
Sziasztok!

15+1 Furcsa kérdés tag

Úristen, rettentő régen volt bejegyzés, ezért úgy gondoltam készítek egy 15+1-es TAG-ot!
Akkor kezdjük!

1. Van olyan beceneved amin csak a családod hív? 
Nincs
2. Milyen fura szokásod/szokásaid van/vannak?
Nincs fura szokásom
3. Van valamilyen furcsa fóbiád? 
Tériszony, de nagyon, bár az nem furcsa:D
4. Van olyan dal amit ha egyedül vagy otthon hangosan bömböltetsz de ciki lenne mások előtt is bevállalni? 
Nincs
5. Van valami faksznid? Valami amit nem tudsz elviselni ha mások csinálják, pedig sima hétköznapi dolog. 
Húú...rengeteg.. Például mikor dolgozatot írok és az illető úgy ír, hogy az hallatszik, vagy pedig sóhajtozik..stb. nem tudom, ez engem nagyon tud idegesíteni.:D Ilyen vagyok! Ez van! :D
6. Van valami fura szokásod ha ideges vagy? 
Kéztördelés
7. Az ágy melyik oldalán alszol? 
Bal oldalán általában.
8. Mi volt az első plüssállatod és hogy hívták? 
Passz
9. Mit rendelsz általában kávézókban? 
Hát..kávét?!
10. Van olyan tipp vagy tanács amit hangoztatsz hogy fontos, de általában nem tartod be? 
Nincs:))) elég hülyeség lenne:)
11. Melyik irányba fordulsz a zuhanyzóban? 
Hát általában a zuhannyal szemben.
12. Van valami furcsa testi adottságod? 
nincs:)
13. Mi az az étel amiről tudod hogy nem egészséges de szereted enni mert megnyugtat vagy csak simán imádod? 
CSOKIII♥ forever
14. Van olyan szó, kifejezés vagy mondat amit gyakran használsz? 
nincs:) legalábbis szerintem
15. Miben alszol? Őszintén!
Pizsama:D
+1 Hordtál olyan ruhát amiről, akkor meg voltál győződve hogy menő, de visszagondolva vérciki volt? 
Nem!! :D