2014. május 22., csütörtök

3 tipikus- és nagyon hasznos arcradír

Hali mindenkinek! :)
A mai poszt három nagyon jó és hasznos arcradír elkészítése lesz!
Szódabikarbónával mitesszerek ellen: keverjünk el egy tálacskában 2 evőkanál finom szemű sót, egy evőkanál szódabikarbónával és 2 evőkanál olívaolajjal. Körkörös mozdulatokkal dörzsöljük át az arcunkat vele, hagyjuk pihenni egy keveset rajta, majd öblítsük le langyos vízzel.
Száraz bőrre kávéval: 1 evőkanál mézet, 1 teáskanál olívaolajat, 1, 5 evőkanál kávézaccot keverünk el, majd kenjük fel az arcbőrünkre. Ha marad a masszából a dekoltázsunkra is kenhetünk belőle. Hagyjuk egy kicsit állni, majd mossuk le.
Paradicsomos, cukor arcradír: egy érett paradicsomot nyomkodjuk jól szét, és keverjük össze egy evőkanál cukorral, majd vigyük fel a keveréket az arcukra. A paradicsom antioxidáns, így jó szolgálatot tehet a ráncok ellen.

forrás:twice.hu

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése