2014. december 20., szombat

Hangolódás a karácsonyra

Úristen. Pontosan 3 hónapja nem volt poszt.
Most úgy döntöttem, hogy hangolódjunk kicsit a karácsonyra.
Untitled
¤¤¤Christmas *-* Heiße Schokolade 😍
Chérie ❤
:)
Chérie ❤

2014. szeptember 20., szombat

2014. augusztus 18., hétfő

Csajos filmek 2.

Ezer bocsánat! Nem volt időm posztot írni. De akkor lássuk a beígért 5 csajos filmet. :)

1. Levelek Júliának
2. Egy boltkóros naplója
3. Házinyuszi
4. Mamma mia
5. Jéghercegnő
5+1. Hirtelen 30.

2014. augusztus 11., hétfő

Csajos filmek

Sziasztok! Biztos ti is unatkoztatok a nyáron. Ezért, hoztam nektek néhány csajos filmet amit érdemes megnéznetek! :33
1. Hamupipőke története
 
2. Egy új tündérmese - Volt egyszer egy dal

3. Csajok Monte Carloba






4. Vadócka






5. Marley és én [ Ez annyira nem csajos, viszont kissé szomorú ]





Ennyi lenne mára! Holnap hozok még 5 csajos filmet! Puszi:*

2014. augusztus 10., vasárnap

TESZT-VOLLARÉ Cosmetics Da Vinci körömlakk

Ezer bocsi, hogy nem írtam posztot! [ Pont egy hónapja. De furi o.O ] Valahogy sose jutottam el odáig, illetve nyaraltam is.
A mai nap hoztam nektek egy körömlakk tesztet.
Árnyalat:56
Ár: 200-400ft

Sajnos arról a fajtáról nem találtam képet. De itt egy ugyanolyan szín.
 Egyszerűen imádom! *-* Gyönyörű a színe. Egy rétegben nagyon pocsék a fedése, de 2-3 rétegben már elérhetjük a képen látható árnyalatot. Nagyon megvagyok vele elégedve.

2014. július 10., csütörtök

VerMix Szárítókeverék TESZT

Sziasztok! Sajnáálom, megint rég volt poszt, de nem akarom húzni az időtöket, a mai poszt egy TESZT lesz, melyben a Vermix Szárítókeverék forteről olvashattok.
Nos már bőven volt alkalmam kiismerni ezt a terméket. Azt tudni kell rólam, hogy én mindig piszkálom,kaparom az arcom ami által gyönyörű szép sebes, piros foltos lett. Most is van 2 hatalmas sebes pattanásom amiket nem bírok eltüntetni, és mindig az államon.
Egy hónappal ezelőtt megvásároltam a VerMix Szárítókeverék fortét egy DM üzletben 1800Ft-ért.
Azért vásároltam meg mert rengeteg jót olvastam róla a Krémmánia.hu-n és már elegem volt a pattanásokból megvettem.
Mikor először felkentem, ugye ezt főképp éjszakára ajánlják, de lehet használni nappal is. Tehát mikor először felkentem akkor másnap már láttam egy minimális különbséget az arcomon, de hogy őszinte legyek... 1 hónapja használom és csodát nem művelt. Pedig minden nap, kihagyás nélkül használtam. Egy 5 ös skálán 2-3pontot adnák neki, mert szerintem nem túlságosan jó. Bekentem és úgy voltam vele, hogy jajj de jó, holnap reggelre eltűnik ez a rondaság, hát NEM tűnt el! és nem is tett vele semmit, ugyanúgy ugyanabban az állapotban ott volt. Egyes pattanásokon minimálisan segít, de azokon se túlzottan.
Annak viszont nagyon örültem, hogy természetes összetevőket tartalmaz.


Állag: folyékony, fel kell rázni, és fehér
Továbbá ajánlják: szúnyogcsípés, csalángöb, és karcolt, horzsolt sebek tüneteit is gyorsan megszünteti.
Én is használtam szúnyogcsípésre, arra tényleg nagyon jó volt .. 1-2 nap alatt eltüntette. Azt viszont sajnálom hogy a sebes pattanás után maradt foltjaimat nem tüntette el. Arra máig nem találom a megoldást!

Ajánlott használat: " Alkalmazás előtt alaposan felrázzuk, majd a keverékkel egy vattacsomót átitatunk, és ezzel a kezelendő felületet bekenjük. Hagyjuk rászáradni a bőrre. A szer esetleges maradékait  VerMix pórusösszehúzó gyógynövényes arctonikkal mossuk le. Szükség szerint napközben többször is használhatjuk, de éjszakára feltétlenül javasolt"

Ahogy én használtam:  Én egy fültisztító pálcikára tettem, szintén felráztam, és konkrétan csak arra a pontra tettem amely tulajdonképpen a pattanás. Én nem használtam arctonikot. Általában mikor este felkentem nem maradt nyoma másnapra. Egyébként ha felkenjük erősen csíphet. Először kissé kellemetlen, de hamar elmúlik. :)
Hát összességében nekem túlzottan nem vált be, viszont megéri beruházni, mert másnál lehet, hogy beválik.
Remélem tetszett! :)

2014. június 28., szombat

Smink + DIY

Sziasztok! Elég rég volt már sminkes poszt, ezért most hoztam nektek pár ötletet. Illetve a végén, megosztok veletek 3 DIY ötletet.:)

1.Natúr, hétköznapi, egyszerű
 
2.  Füstös
 
 3. Elegáns,füstös
 
 4. Natúr-barna
 
DIY