2014. augusztus 10., vasárnap

TESZT-VOLLARÉ Cosmetics Da Vinci körömlakk

Ezer bocsi, hogy nem írtam posztot! [ Pont egy hónapja. De furi o.O ] Valahogy sose jutottam el odáig, illetve nyaraltam is.
A mai nap hoztam nektek egy körömlakk tesztet.
Árnyalat:56
Ár: 200-400ft

Sajnos arról a fajtáról nem találtam képet. De itt egy ugyanolyan szín.
 Egyszerűen imádom! *-* Gyönyörű a színe. Egy rétegben nagyon pocsék a fedése, de 2-3 rétegben már elérhetjük a képen látható árnyalatot. Nagyon megvagyok vele elégedve.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése