Sziasztok! Sajnáálom, megint rég volt poszt, de nem akarom húzni az időtöket, a mai poszt egy TESZT lesz, melyben a Vermix Szárítókeverék forteről olvashattok.
Nos már bőven volt alkalmam kiismerni ezt a terméket. Azt tudni kell rólam, hogy én mindig piszkálom,kaparom az arcom ami által gyönyörű szép sebes, piros foltos lett. Most is van 2 hatalmas sebes pattanásom amiket nem bírok eltüntetni, és mindig az államon.
Egy hónappal ezelőtt megvásároltam a VerMix Szárítókeverék fortét egy DM üzletben 1800Ft-ért.
Azért vásároltam meg mert rengeteg jót olvastam róla a Krémmánia.hu-n és már elegem volt a pattanásokból megvettem.
Mikor először felkentem, ugye ezt főképp éjszakára ajánlják, de lehet használni nappal is. Tehát mikor először felkentem akkor másnap már láttam egy minimális különbséget az arcomon, de hogy őszinte legyek... 1 hónapja használom és csodát nem művelt. Pedig minden nap, kihagyás nélkül használtam. Egy 5 ös skálán 2-3pontot adnák neki, mert szerintem nem túlságosan jó. Bekentem és úgy voltam vele, hogy jajj de jó, holnap reggelre eltűnik ez a rondaság, hát NEM tűnt el! és nem is tett vele semmit, ugyanúgy ugyanabban az állapotban ott volt. Egyes pattanásokon minimálisan segít, de azokon se túlzottan.
Annak viszont nagyon örültem, hogy természetes összetevőket tartalmaz.
Állag: folyékony, fel kell rázni, és fehér
Továbbá ajánlják: szúnyogcsípés, csalángöb, és karcolt, horzsolt sebek tüneteit is gyorsan megszünteti.
Én is használtam szúnyogcsípésre, arra tényleg nagyon jó volt .. 1-2 nap alatt eltüntette. Azt viszont sajnálom hogy a sebes pattanás után maradt foltjaimat nem tüntette el. Arra máig nem találom a megoldást!
Ajánlott használat: " Alkalmazás előtt alaposan felrázzuk, majd a keverékkel egy vattacsomót átitatunk, és ezzel a kezelendő felületet bekenjük. Hagyjuk rászáradni a bőrre. A szer esetleges maradékait VerMix pórusösszehúzó gyógynövényes arctonikkal mossuk le. Szükség szerint napközben többször is használhatjuk, de éjszakára feltétlenül javasolt"
Ahogy én használtam: Én egy fültisztító pálcikára tettem, szintén felráztam, és konkrétan csak arra a pontra tettem amely tulajdonképpen a pattanás. Én nem használtam arctonikot. Általában mikor este felkentem nem maradt nyoma másnapra. Egyébként ha felkenjük erősen csíphet. Először kissé kellemetlen, de hamar elmúlik. :)
Hát összességében nekem túlzottan nem vált be, viszont megéri beruházni, mert másnál lehet, hogy beválik.
Remélem tetszett! :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése