Úristen, rettentő régen volt bejegyzés, ezért úgy gondoltam készítek egy 15+1-es TAG-ot!
Akkor kezdjük!
1. Van olyan beceneved amin csak a családod hív?
Nincs
2. Milyen fura szokásod/szokásaid van/vannak?
Nincs fura szokásom
3. Van valamilyen furcsa fóbiád?
Tériszony, de nagyon, bár az nem furcsa:D
4. Van olyan dal amit ha egyedül vagy otthon hangosan bömböltetsz de ciki lenne mások előtt is bevállalni?
Nincs
5. Van valami faksznid? Valami amit nem tudsz elviselni ha mások csinálják, pedig sima hétköznapi dolog.
Húú...rengeteg.. Például mikor dolgozatot írok és az illető úgy ír, hogy az hallatszik, vagy pedig sóhajtozik..stb. nem tudom, ez engem nagyon tud idegesíteni.:D Ilyen vagyok! Ez van! :D
6. Van valami fura szokásod ha ideges vagy?
Kéztördelés
7. Az ágy melyik oldalán alszol?
Bal oldalán általában.
8. Mi volt az első plüssállatod és hogy hívták?
Passz
9. Mit rendelsz általában kávézókban?
Hát..kávét?!
10. Van olyan tipp vagy tanács amit hangoztatsz hogy fontos, de általában nem tartod be?
Nincs:))) elég hülyeség lenne:)
11. Melyik irányba fordulsz a zuhanyzóban?
Hát általában a zuhannyal szemben.
12. Van valami furcsa testi adottságod?
nincs:)
13. Mi az az étel amiről tudod hogy nem egészséges de szereted enni mert megnyugtat vagy csak simán imádod?
CSOKIII♥ forever
14. Van olyan szó, kifejezés vagy mondat amit gyakran használsz?
nincs:) legalábbis szerintem
15. Miben alszol? Őszintén!
Pizsama:D
+1 Hordtál olyan ruhát amiről, akkor meg voltál győződve hogy menő, de visszagondolva vérciki volt?
Nem!! :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése