2014. április 18., péntek

||TIPP|| A kirándulás emléke tusfürdővel

Sziasztok! Elég régen volt már bejegyzés ezért most úgy döntöttem, hogy készítek egyet.
Mivel ugye húsvét van, sokan mennek kirándulni...
Tettem egy felfedezést, ez pedig nem más mint a tusfürdő!!
Hogy miről is szól? Tegyük fel például kirándulni megyek Egerbe, veszek egy olyan tusfürdőt melyet még sose használtam és illatát sem éreztem. Ezt Egerben használom.. S miután azt a tusfürdőt használom odahaza, Eger fog róla eszembe jutni!
Bátran próbáljátok ki!!!
 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése