Sziasztok! Elég régen volt már bejegyzés ezért most úgy döntöttem, hogy készítek egyet.
Mivel ugye húsvét van, sokan mennek kirándulni...
Tettem egy felfedezést, ez pedig nem más mint a tusfürdő!!
Hogy miről is szól? Tegyük fel például kirándulni megyek Egerbe, veszek egy olyan tusfürdőt melyet még sose használtam és illatát sem éreztem. Ezt Egerben használom.. S miután azt a tusfürdőt használom odahaza, Eger fog róla eszembe jutni!
Bátran próbáljátok ki!!!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése